FOCENÍ POD VODOU 
v baby clubu

Informace pro majitele/ky


LIKEMáte zájem o focení POD VODOU ve Vašem klubu?

V případě FOCENÍ POD VODOU ve vašem baby clubu platí

CENA: 690 Kč / 27 €

za 3 různé foto na CD + tyto fotografie 15x23 cm. (balíček fotografií)
- Podmínkou je minimálně 15 objednaných lidí na focení.

Čas

Fotografování probíhá v době vašich lekcí. Starší a děti které jsou v potápění zdatnější fotografuji způsobem kdy mám na každého 10 min. Děti menší a v potápění méně zdatné fotografuji způsobem kolotoče, kdy na půl hodinu přijde 5 lidí, kteří se během focení mezi sebou střídají.

Prostory

Fotografuji ve Vašem bazénu, vířivce, či vaně. V jakémkoli prostoru, kam chodíte plavat můžu fotografovat. Rozměry vany ani hloubka nejsou nijak omezující. Jedinou podmínkou je čistota vody. Ze zkušenosti vím, že ve větším bazénu bývá čistější voda. V případě nekvalitní vody si vyhrazuji právo fotografování odvolat..

Cena a počet fotografovaných

Abych k vám přijel, je podmínkou, aby bylo objednáno na focení minimálně 12 lidí (dětí, rodin, platících). Cena za jeden balíček 3 ks různé foto je 690 Kč / 27 €, s tím, že doporučuji, vybírat platbu za termín 250 Kč / 10 € dopředu. - Jedná se o platbu za termín, aby nenastala situace, kdy se objedná 20 lidí, já přijedu a je jich tam jen 6...

Tým

Součástí mého týmu je i zkušená asistentka s praxí ve výuce plavání kojenců a batolat a ochotně Vám s dětmi a jejich fotografováním pomůže. Mým cílem jsou spokojené maminky, tatínkové, miminka a vlastně všichni modelové a modelky nořící se mi před objektivem. Proto je zcela zásadní komfort a pohoda na bazénu.

Příprava na focení

Na nachystání ateliéru do vody potřebujeme asi 10-15 min. Do na okraj bazénu natáhneme látkové pozadí, rozmístíme si stativy a blesky do vody. 

Agenda

Na Vás je, zjistit zájem o focení a vybrat zálohy 250,- Kč / 10 €. Veškerá další agenda v den focení je na nás. Vybíráme si od lidí kontakty, mailovky a podáváme jim informace, co a jak se bude dít dál, včetně objednávání a doručování. Nemusíte dál vůbec nic řešit.

Průběh fotografování

  • Vysvětlím klientům přípravu, správný nádech, zanoření, pózování pod hladinou...
  • Mezi jednotlivými ponory jim ukážu náhledy fotografií, poradím, jak co upravit, na co se zaměřit...
  • Mají prostor na otázky, převleky, kostýmy, šátky...
  • Při focení samotného dítěte v záběru mám k dispozici asistentku, která má v práci s dětmi bohatou praxi a ví, jak dítě správně, klidně zanořit. Děťátko cítí oporu v asistentce a výsledkem jsou krásné fotografie.
  • Nafotím spousty záběrů
  • Náhledy fotografií posílám klientům do týdne po focení, ze kterých si vyberou finální fotky k tisku.
  • V případě, že klient není se svými snímky spokojený a nechce si žádné objednat, vrátím mu zaplacené peníze a navíc 10% za jeho čas a ochotu to zkusit.

Vaše odměna

Odměna pro vás za zorganizování focení během svých lekcí činí 10% z klienty realizovaných objednávek. Doložím do dvou měsíců od focení vyúčtováním-objednávkami klientů. Samozřejmostí je focení týmu a jedinců pro propagaci babyclubu zdarma. (v rozsahu jeden balíček zdarma na 10 placených)

Těším se s Vámi brzy nafocenou pod vodou... GALERIE


Máte stále nějaké nezodpovězené otázky? Ptejte se...

 

Postavení v klubu*

FOTOGRAF

 

Karel Fiala
Náměstí 101
Měřín
594 42

IČ: 68922281

Email

foto@karelfiala.cz

Telefon

604 819 143