FOCENÍ POD VODOU 
v baby clubu

Informace pro majitele/ky

Leták focení pod vodou focení pod vodou foto pod vodou underwater photo foto pod vodou podvodní focení v baby clubu dítě a rodina pod vodou fotograf pod vodou foto pod vodou foto pod vodou focení pod vodou foto pod vodou focení pod vodou focení pod vodou focení pod vodou podvodní foto podvodní foto focení pod vodou podvodní foto podvodní foto podvodní foto dítě focení pod vodou focení pod vodou focení pod vodou focení pod vodou focení pod vodou focení pod vodou focení pod vodou podvodní foto focení pod vodou podvodní foto podvodní foto podvodní foto


LIKEMáte zájem o focení POD VODOU ve Vašem klubu?

V případě FOCENÍ POD VODOU ve vašem baby clubu platí

CENA: 690 Kč / 27 €

za 3 různé foto na CD + tyto fotografie 15x23 cm. (balíček fotografií)
- Podmínkou je minimálně 15 objednaných lidí na focení.

Čas

Fotografování probíhá v době vašich lekcí. Starší a děti které jsou v potápění zdatnější fotografuji způsobem kdy mám na každého 10 min. Děti menší a v potápění méně zdatné fotografuji způsobem kolotoče, kdy na půl hodinu přijde 5 lidí, kteří se během focení mezi sebou střídají.

Prostory

Fotografuji ve Vašem bazénu, vířivce, či vaně. V jakémkoli prostoru, kam chodíte plavat můžu fotografovat. Rozměry vany ani hloubka nejsou nijak omezující. Jedinou podmínkou je čistota vody. Ze zkušenosti vím, že ve větším bazénu bývá čistější voda. V případě nekvalitní vody si vyhrazuji právo fotografování odvolat..

Cena a počet fotografovaných

Abych k vám přijel, je podmínkou, aby bylo objednáno na focení minimálně 12 lidí (dětí, rodin, platících). Cena za jeden balíček 3 ks různé foto je 690 Kč / 27 €, s tím, že doporučuji, vybírat platbu za termín 250 Kč / 10 € dopředu. - Jedná se o platbu za termín, aby nenastala situace, kdy se objedná 20 lidí, já přijedu a je jich tam jen 6...

Tým

Součástí mého týmu je i zkušená asistentka s praxí ve výuce plavání kojenců a batolat a ochotně Vám s dětmi a jejich fotografováním pomůže. Mým cílem jsou spokojené maminky, tatínkové, miminka a vlastně všichni modelové a modelky nořící se mi před objektivem. Proto je zcela zásadní komfort a pohoda na bazénu.

Příprava na focení

Na nachystání ateliéru do vody potřebujeme asi 10-15 min. Do na okraj bazénu natáhneme látkové pozadí, rozmístíme si stativy a blesky do vody. 

Agenda

Na Vás je, zjistit zájem o focení a vybrat zálohy 250,- Kč / 10 €. Veškerá další agenda v den focení je na nás. Vybíráme si od lidí kontakty, mailovky a podáváme jim informace, co a jak se bude dít dál, včetně objednávání a doručování. Nemusíte dál vůbec nic řešit.

Průběh fotografování

  • Vysvětlím klientům přípravu, správný nádech, zanoření, pózování pod hladinou...
  • Mezi jednotlivými ponory jim ukážu náhledy fotografií, poradím, jak co upravit, na co se zaměřit...
  • Mají prostor na otázky, převleky, kostýmy, šátky...
  • Při focení samotného dítěte v záběru mám k dispozici asistentku, která má v práci s dětmi bohatou praxi a ví, jak dítě správně, klidně zanořit. Děťátko cítí oporu v asistentce a výsledkem jsou krásné fotografie.
  • Nafotím spousty záběrů
  • Náhledy fotografií posílám klientům do týdne po focení, ze kterých si vyberou finální fotky k tisku.
  • V případě, že klient není se svými snímky spokojený a nechce si žádné objednat, vrátím mu zaplacené peníze a navíc 10% za jeho čas a ochotu to zkusit.

Vaše odměna

Odměna pro vás za zorganizování focení během svých lekcí činí 10% z klienty realizovaných objednávek. Doložím do dvou měsíců od focení vyúčtováním-objednávkami klientů. Samozřejmostí je focení týmu a jedinců pro propagaci babyclubu zdarma. (v rozsahu jeden balíček zdarma na 10 placených)

Těším se s Vámi brzy nafocenou pod vodou... GALERIE

Leták focení pod vodou

Máte stále nějaké nezodpovězené otázky? Ptejte se...

 

Postavení v klubu*

FOTOGRAF

 

Karel Fiala
Náměstí 101
Měřín
594 42

IČ: 68922281

Email

foto@karelfiala.cz

Telefon

604 819 143