Objevte svůj PADESÁTÝ PRVNÍ ODSTÍN ŠEDI

Jak zaujmout partnera na Valentýna?

Focení pod vodou
Je tady limitovaná edice THE FIFTYFIRST SHADE OF GREY.

A Vy máte jedinečnou možnost odhalit svůj padesátý první odstín šedi před objektivem! S námi, jak jinak, POD VODNÍ HLADINOU!

Překvapte partnera svými sexy lechtivými fotkami, jaké má málokdo!

Edice spočívá v úpravě nafocených fotografií do černobílého provedení s případným barevným akcentem na nějaký doplněk či rekvizitu.

Fantazii se meze nekladou! Vezměte s sebou pod vodu podvazky, punčošky, korzety, bičíky, pouta, škrabošky anebo třeba sexy lodičky! Užijte si focení s milovaným partnerem či jej překvapte neotřelým dárkem v podobě Vašich lehce erotických fotografií pod vodou.

A proč právě pod vodou? V čem je to jiné oproti focení na suchu? – Voda, coby ženský element, je TA voda, TA žena – dokáže  podchytit ladnost, jemnost, krásu… Má tu kouzelnou vlastnost, že nás nadnáší. Naše těla jsou tvořeny ze 75% z vody (plus mínus, záleží na věku…). A tudíž celé tělo splyne s okolím… Plave. Nadnáší se jako ranní mlha nad paloukem… Nepůsobí na naše těla žádná gravitace. Zadeček, prsa, stehna, nic nikde nevisí, nepadá k zemi… Ano, voda dokáže vykouzlit absolutně nádherná a dokonalá těla. Stačí jí důvěřovat, a dát jí tu možnost, aby z našich těl vykouzlila antické sochy hodné Olympu… Jen se s ní nesmíme hádat, tahat se s ní, vnucovat jí svůj názor, snažit se přesvědčit jí o své pravdě… To nám potom voda vytvoří na kůži prapodivné vlny, záhyby a prohlubně, vypadáme jako prapor ve větru. Co si budeme povídat. Ona TA voda, TA ŽENA má vždycky pravdu, a nikdo nemá šanci ji přesvědčit jinak…

VYUŽIJTE MOŽNOST FOCENÍ ZA AKČNÍ CENU ZDE

Těšíme se s Vámi nafocenou 🙂

Karel a Lenka

Baner focení pod vodou 3199

Karel Fiala
Od listopadu 2016 žiju na Vysočině. V Měříně. Jsem otec dvou dětí, Pepíka a Kačky. Věřím, že neexistují náhody, jen kouzla. Prošel jsem hledáním a léčbou Vnitřního Dítěte. Jsem specialista na FOCENÍ POD VODOU, PORTRÉTNÍ, SVATEBNÍ FOTOGRAF a instruktor nádechového potápění. Díky těmto činnostem proudí ke mě energie peněz. Studium VÝTVARNÉ FOTOGRAFIE jsem absolvoval na Lidové konzervatoři v Ostravě v roce 2000. Od té doby fotografuji PORTRÉTY, SVATBY a od roku 2006 i PORTRÉTY POD VODOU. Od roku 2006 se potápím na nádech a v roce 2015 jsem se stal instruktorem nádechového potápění (FREEDIVING). Od května 2014 chodím bos
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů