Získejte focení v baby klubu ZDARMA!

Chodíte s Vaším dítkem plavat?

Získejte focení pro sebe v rámci baby klubu zdarma!

Ještě jsme u vás v baby klubu na plavání dětí nefotili? Teď máte možnost to změnit a navíc získat pro sebe fotky v rozsahu základního balíčku ZDARMA!

Stačí mi napsat vaši poštovní adresu a já vám pošlu leták a průvodní dopis, který předáte vaší vedoucí instruktorce/plavačce v klubu, kam chodíte s prckem plavat.

Pokud se poté focení uskuteční, dostanete fotografie vás a vašeho dítěte ZDARMA (5 fotografií pod vodou 15×23 cm + CD s těmito pěti vybranými snímky)

 

Jestli se chcete  nejdřív podívat, jak takové focení pod vodou v baby clubu probíhá a co to všechno obnáší mrkněte zde: FOCENÍ POD VODOU V BABY CLUBU

Obsah zásilky, která vám přijde domů

Karel Fiala
Od listopadu 2016 žiju na Vysočině. V Měříně. Jsem otec dvou dětí, Pepíka a Kačky. Věřím, že neexistují náhody, jen kouzla. Prošel jsem hledáním a léčbou Vnitřního Dítěte. Jsem specialista na FOCENÍ POD VODOU, PORTRÉTNÍ, SVATEBNÍ FOTOGRAF a instruktor nádechového potápění. Díky těmto činnostem proudí ke mě energie peněz. Studium VÝTVARNÉ FOTOGRAFIE jsem absolvoval na Lidové konzervatoři v Ostravě v roce 2000. Od té doby fotografuji PORTRÉTY, SVATBY a od roku 2006 i PORTRÉTY POD VODOU. Od roku 2006 se potápím na nádech a v roce 2015 jsem se stal instruktorem nádechového potápění (FREEDIVING). Od května 2014 chodím bos
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů