Módní show pod vodou

4.8. 2016Fialenka6101x1 Komentář

V polovině prázdnin, 2.srpna 2016, se nám konečně podařilo zrealizovat výjimečnou módní a fotografickou show. Konečně proto, že jsme ji již dlouho nosili v hlavě a také jsme ladili termíny všech zúčastněných nevyjímaje pána počasí, který má svůj speciální diář a program. 🙂  Výjimečnost události spočívala v tom, že kompletně celá probíhala pod vodou! Ano, čtete správně! Modelky se nepromenovaly po přehlídkovém mole, nýbrž vystoupaly na skokanské prkno a šup do vody! Cože?! Proč vůbec? Protože my všichni, kdo jsme se toho dne na koupališti ve Zbýšově nedaleko Rosic sešli, milujeme vodu, krásu, módu a legraci!

13898347_1251532738191777_480784585_o

Naše partička sestávala ze čtyř modelek Lucky Tryhukové,Markéty Zástěrové, Markéty Dúpalové a mě. Pod vodou nás zachycoval jak jinak než Karel Fiala, náš fotograf schopný všeho a oděny jsme byly do nádherných svatebních a společenských šatů ze Svatebního studia Dany Svozílkové. Obličeje na naše ksichtíčky malovala Martina Pehalová a celý ten šrumec ze souše blýskal fotograf Karel Juda. S oblékáním a svlékáním pohotově asistoval Petr Svozílek osobně a neméně svědomitě mu sekundoval i Lucčin novomanžel Ondra Tryhuk. Neopomenutelnou součástí byl také náš backstageový kameraman Wal De Mar, který byl doslova všude – nad vodou, pod vodou a dokonce i ve vzduchu, kdy gopro kamerku připevnil na okřídleného drona, který se vznesl vysoko nad nás a zachycoval dění z ptačí perspektivy.

13681907_1251539514857766_1302391627_o

Zbýšovské koupaliště jsme pozdravili to ráno v 8:00, kdy teploměr ukazoval pouhých 14 stupňů Celsia a jen velmi líně uvažoval o vyšších hodnotách. Pravda, z pozice modelky mohu svědomitě říct, že to byl jediný moment, kdy se mi voda zdála příjemně teplá. 🙂 Doslova jsem se třásla na každé další krásné šaty… 😉 Nicméně nálada byla výborná a i sluníčko na nebi bez mráčku slibovalo teploučký letní den, jak má být!

IMG_5707

Módní produkci jsme zahájily pózováním ve svatebních šatech. Dokonce jsme si pod hladinou i symbolicky ťukly šampusovými sklenkami. Věřili byste, jaký „randál“ takové malé cinknutí dělá pod vodou??? 😮 🙂 Skleničky tuto párty zvládly bez újmy a my jsme se taky úplně neopily – snad jen toho chloru bylo víc, než bývá v běžných nápojích. 🙂 Mnoho rekvizit jsme však do bazénu nearanžovali. Fotografování jsme pojali jako oslavu ženského vodního živlu s lehkostí jí vlastní a bez přehršle rozptylujících aranžmá. Šaty pana Petra Svozílka dostaly prostor vyniknout ve své plné kráse čechrány nevyzpytatelným elementem vody. Zahalovaly, odhalovaly, vlály, vlnily se, padaly ke dnu či naopak nechtěly opustit vodní hladinu. Vždy však vytvořily originální kreaci, v níž se vyjímala žena v jedinečné kráse nymfy.

13632770_1251525364859181_926770062_o

A Karel cvakal a cvakal a my se nořily a tančily a točily a on zase cvakal a cvakal a kdyby nevycvakal celou pětisetsnímkovou paměťovou kartu, tak věřím, že se tam mácháme dodnes.:-) Během dopoledne nás dokonce navštívili novináři z Deníku Rovnost(pan redaktor Atilla Racek) a o této akci spravili i širší veřejnost, za což jim patří veliký dík. Fotografování pod vodou je totiž neotřelý světový trend portrétní fotografie, který pozvolna nachází své fanoušky a zájemce o ni i v ČR.

13932245_1251525368192514_238885586_o

Po promenádě ve svatebních jsme každá sáhly po barevných společenských šatech různých typů. Promáčely jsme řádně lehounké šifonové černomodré šaty půlnoční královny, rudé bohaté kanýry španělské vášnivé seňority, či rozverné fialové koktejlky roztančené divy. Závěrečné defilé poté proběhlo opět v nevěstami oblíbené bělobě a vyvrcholilo vláčkovým sjezdem na tobogánu! Jen pohleďte, jak jsme si to užili!

zbysov-karel-fiala-foceni-pod-vodou-25-ara_galerie-980

 

Underwater photographer banner

Banner podvodní focení

Fialenka
Ahoj, jmenuji se Lenka a jsem matkou dvou prcků, šestiletého Huga a čtyřleté Lady. Jsem také Karlovou asistentkou a partnerkou. S Karlem a jeho prací jsem se setkala před čtyřmi lety, a to přímo pod vodou při focení v Babyclubu Plaváček,kde jsem tehdy působila jako instruktorka plavání kojenců a batolat. V plaváčkovském týmu jsem doposud a učím plavat děti v Havlíčkově Brodě. Praxi v práci s dětmi úročím jako Karlova asistentka při focení dětí v babyclubech. Příležitostně se také prezentuji jako modelka UW photography. Vše, co dělám, mě moc baví a naplňuje a jistý podíl na tom má jistě efekt vodního živlu, který je velmi nevyzpytatelný a pokaždé připraví ve výsledku neotřelé a originální fotky, které se mi snad nikdy neokoukají.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.