Těhotenské fotografování

Fotografie bříška v čistotě přírody

Bylo pohodové letní odpoledne. Ptáci zpívali, vítr si pohrával s lístky stromů a pod korunami ve stínu bylo moc příjemně. Vítek v bříšku si spokojeně chrupkal. S Markétou a Jirkou jsme si povídali o jejich plánech, o domě s velkou zahradou, na jejímž pozemku mají i les.

Tyto fotky vznikly u nich v lese, na jejich zahradě, políčku…

 

Těhotenské foto v přírodě

 

Co s sebou, aby vznikly osobité a osobní těhotenské fotografie

Zde je pár tipů a nápadů: pánské košile, prádlo, košilky, těsná tílka či trička, vytahaný svetr, jednobarevné šaty nebo naopak legrační model, džíny, šperky, výrazné spony do vlasů,  kožešinky, klobouky, šály, rukavice, uniformy, fotografie Vašeho miminka z ultrazvuku, botičky, dudlíčky, míčky, housle či kytaru, sklenici kyselých okurek, pivo, talismany, typické hračky z vašeho dětství, zkrátka cokoliv, co vás nebo tatínka Vašeho miminka charakterizuje.Fantazii se meze nekladou.

těhotenské foto s partnerem v přírodě těhotenské foto s partnerem v přírodě těhotenské fotografování s partnerem v přírodě těhotenské fotografování s partnerem v přírodě

 

Jelikož na focení těhotenských fotografií je nejlepší období od 7 měsíce těhotenství, kdy je bříško už dostatečně kulaté, je vhodné domluvit  si termín fotografování o něco dříve.

Další informace o focení v přírodě jsou ZDE

Karel Fiala
Od listopadu 2016 žiju na Vysočině. V Měříně. Jsem otec dvou dětí, Pepíka a Kačky. Věřím, že neexistují náhody, jen kouzla. Prošel jsem hledáním a léčbou Vnitřního Dítěte. Jsem specialista na FOCENÍ POD VODOU, PORTRÉTNÍ, SVATEBNÍ FOTOGRAF a instruktor nádechového potápění. Díky těmto činnostem proudí ke mě energie peněz. Studium VÝTVARNÉ FOTOGRAFIE jsem absolvoval na Lidové konzervatoři v Ostravě v roce 2000. Od té doby fotografuji PORTRÉTY, SVATBY a od roku 2006 i PORTRÉTY POD VODOU. Od roku 2006 se potápím na nádech a v roce 2015 jsem se stal instruktorem nádechového potápění (FREEDIVING). Od května 2014 chodím bos
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů