Recenze na PODVODNÍ FOCENÍ jakou nevymyslíš

Požádal jsem Gabi (kurzypecenichleba.cz), aby mi napsala nějakou recenzi na sobotní focení, že z toho udělám článek…

Mno, vzala to holka trochu obšírně 🙂 Každopádně tady máte co napsala o mně a focení pod vodou. Vlastně napsala takový jako svůj stručný životopis 😀

RECENZE NA PODVODNÍ FOCENÍ JAKOU NEVYMYSLÍŠ!

Rozhodující je nebát se….

Psal se rok 2006 a mně se narodila první dcera. Od jejího půl roku znám BabyClub Plaváček. Bude to 10 let. Nejprve jsem s Lu v Plaváčku ve Znojmě jen plavala jako klient, po nějaké době mě oslovili znojemské plavačky, zda bych s nimi nechtěla spolupracovat, že se jim líbím. Začínala jsem u stolečku, kde jsem dávala razítka plaváčkům do průkazek a kontrolovala docházku. Jakmile jsem absolvovala proškolení, skočila jsem do vody a začala učit malé plaváčky a jejich rodiče jak na to ve vodě. Prostě jsem se toho nebála..

Gabi

Od roku 2008 jsem začala jezdit několikrát do roka na plavací pobyty a semináře do Hartmanic a Bystrého, kde jsem si to s celou rodinou vždy užívala. V kurzu ve Znojmě i na pobytech se fotilo nad i pod vodou. Bylo to tak neuvěřitelné – mít podvodní fotku i se svým dítětem!

c6b5f9bc-debb-4e3e-ab4d-8ba5a427efbb

Rozmohly se sociální sítě a tak i já jsem měla svůj profil na Facebooku, kde jsem koncem roku 2011 narazila na podvodního fotografa – na profesionála, na Karla Fialu. V té době měl zvláštní ikonu na svém profilu a vypadal na ní děsně tlustě 😀 někdy měl taky zvláštní hlášky, ale tak moc mě ten člověk zajímal, že jsem si ho v únoru 2012 přidala do přátel a pozvala ho na jaře do Hartmanic – rovnou na podvodní focení. Nebála jsem se… přijel, kecali jsme a po pár chvílích mi to přišlo, jako bysme se znali roky. Když jsem ho vzala na naše plaváčkovské relaxační plavání, zíral… v bazénu proplouvaly pod vodou děti všeho věku, které si vždy jen tiše šly pro nádech a pak zase rovnou pod vodu. Bylo jasné, že spolu budeme spolupracovat. Od té doby fotí Karel malé plaváčky na všech našich pobočkách Plaváčku a také na pobytech na Vysočině. Karel je kamarád, Karel je free. Mám spoustu krásných fotek, naposledy z pololetních prázdnin se svými dcerami.

A tady jsou fotky ze sobotního focení:

foto pod vodou

focení pod vodou

focení pod vodou

focení pod vodou

focení pod vodou

focení pod vodou

foto pod vodou

foto pod vodou

foto pod vodou

Díky Gabi! :*

Detailnější informace o FOCENÍ POD VODOU V BABY CLUBECH

 

Focení pod vodou baby klub banner

Karel Fiala
Od listopadu 2016 žiju na Vysočině. V Měříně. Jsem otec dvou dětí, Pepíka a Kačky. Věřím, že neexistují náhody, jen kouzla. Prošel jsem hledáním a léčbou Vnitřního Dítěte. Jsem specialista na FOCENÍ POD VODOU, PORTRÉTNÍ, SVATEBNÍ FOTOGRAF a instruktor nádechového potápění. Díky těmto činnostem proudí ke mě energie peněz. Studium VÝTVARNÉ FOTOGRAFIE jsem absolvoval na Lidové konzervatoři v Ostravě v roce 2000. Od té doby fotografuji PORTRÉTY, SVATBY a od roku 2006 i PORTRÉTY POD VODOU. Od roku 2006 se potápím na nádech a v roce 2015 jsem se stal instruktorem nádechového potápění (FREEDIVING). Od května 2014 chodím bos
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů