V krajině snů

V krajině snů

Sním, sníš, sníme… Ne, ne! Nikoho tu nesníme! 🙂 Jen si tak sním…

Jsem malá holčička a chci být princeznou. Chci mít korunku a šaty a trůn a lokaje a když si to vysním, tak se s Vámi vsadím, že se to i odehraje! 🙂 Ano! V krajině snů! Mám takové své království, kde si sním a hraju a nechávám se unášet představami a sny.

Podvodní foto akt

Vždycky jsem milovala koně. Na jejich hřbetech jsem si plnila další sny. O volnosti, divočině, napojení na zvíře, přírodu, vesmír,…mě… Procválala jsem světa kraj, abych se stala součástí všech živlů v jejich surovosti a kráse. Ve své vodní krajině snů jsem se svezla na ohnivém oři svého beraního znamení a popřela jsem tak všechny přírodní zákony…bez dusotu kopyt po zemi pod námi, bez větru ve vlasech a hřívě. O to však živelněji!

13555735_1224565454221839_1358133090_o

Nemožné se stalo skutečností! Voda nezhasila oheň, nýbrž mi dovolila zahořet a zhmotnit mé ohnivé já v jeden divoký plamen, jenž objímal moje tělo. Johanka z Arku? Ne, ne, žádné utrpení, žádná oběť, žádná tragedie se zde neudála. To jen voda zhmotnila a ukázala moji duši v mém hlubinném království.

13523941_1224565464221838_1183584473_o

Zanoř se… vyfoť se!

Underwater photographer banner

Fialenka
Ahoj, jmenuji se Lenka a jsem matkou dvou prcků, šestiletého Huga a čtyřleté Lady. Jsem také Karlovou asistentkou a partnerkou. S Karlem a jeho prací jsem se setkala před čtyřmi lety, a to přímo pod vodou při focení v Babyclubu Plaváček,kde jsem tehdy působila jako instruktorka plavání kojenců a batolat. V plaváčkovském týmu jsem doposud a učím plavat děti v Havlíčkově Brodě. Praxi v práci s dětmi úročím jako Karlova asistentka při focení dětí v babyclubech. Příležitostně se také prezentuji jako modelka UW photography. Vše, co dělám, mě moc baví a naplňuje a jistý podíl na tom má jistě efekt vodního živlu, který je velmi nevyzpytatelný a pokaždé připraví ve výsledku neotřelé a originální fotky, které se mi snad nikdy neokoukají.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů